Filmy
Bosorka / Die Ketzerbraut (2017)

Bosorka / Die Ketzerbraut (2017)
2017-09-10 09:26:29

Jazyk:
Krajina: Německo / Rakousko / Česko
Doba trvania: 120 min
Rok: 2017
Režisér: Hansjörg Thurn
Herci: Ruby O. Fee, Christoph Letkowski, Paulus Manker, Elena Uhlig, Christopher Schärf, Adrian Topol, Christoph M. Ohrt, Stefano Bernardin, Ilknur Boyraz, Johannes Zeiler, Oliver Korittke, Miguel Herz-Kestranek, Martin Leutgeb, Manuel Mairhofer, Markéta Krejčová, Martin Ešpandr

Mníchov, rok 1518. Rešpektovaný obchodník Bartholomew Leibert (Manuel Mairhofer) sa niekoľkokrát snažil neúspešne bojovať proti moci katolíckeho kňaza Johanna von Perlacha (Paulus Manker). Jediné čo však dosiahol bol hnev tohto bezohľadného človeka. Na Perlachov príkaz bol zničený obchodníkov dom a zavraždený on aj celá jeho rodina. Iba Leibertova malá dcéra Veva (Ruby O. Fee) prežije. No je unesená a znásilnená. Teraz táto „poškvrnená" mladá žena túži po pomste a aby všetci tí, ktorí sú zodpovední za smrť jej rodiny, trpeli rovnako ako ona. Jediný človek, ktorému môže dôverovať je maliar a jej priateľ z detstva Ernst Rickinger (Christoph Letkowski). Čoskoro sa dozvie, že jej priateľ je možno dohodnutý s maskovaným mužom, ktorý rozširuje letáky proti katolíckej cirkvi. Pre Perlacha je tento maskovaný muž dlhodobý problém a počas jeho hľadania obrátil celé mesto naruby. Je toto Vevina príležitosť na pomstu?

Bosorka / Die Ketzerbraut (2017)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.