Filmy
Muž ve stínu / The Ghost Writer (2010)

Muž ve stínu / The Ghost Writer (2010)
2017-11-20 20:14:17

Jazyk:
Krajina: Francie / Německo / Velká Británie
Doba trvania: 128 min
Rok: 2010
Režisér: Roman Polanski
Herci: Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Jon Bernthal, Tom Wilkinson, Olivia Williams, Kim Cattrall, Robert Pugh, Eli Wallach, Timothy Hutton, Jim Belushi, Jaymes Butler, Milton Welsh, Alister Mazzotti, Sylke Ferber, David Rintoul, Clayton Nemrow, Mo Asumang, Martin Hentschel, Jeff Burrell, Cecilia Pillado, Julia Kratz, Susanne Menner, Talin Lopez, Regine Hentschel, Soogi Kang, Iris Karina, John Keogh, Michael S. Ruscheinsky, Morgane Polanski, Daphne Alexander, Joel Kirby, Errol Trotman-Harewood, Tim Preece, Julian F.M. Stoeckel

Thriller The Ghost Writer z pera mistra historických románů Roberta Harrise přináší napínavý příběh spisovatele, který je najat na sepsání pamětí bývalého britského premiéra. Děj začíná nabírat nebezpečné obrátky krátce poté, co na opuštěnou zimní pláž známého amerického letoviska vyplaví moře mrtvolu jeho předchůdce na tomto literárním projektu. Netrvá dlouho a "duch" si uvědomí, že přijetím atraktivní práce učinil strašlivou chybu: ukazuje se, že expremiér je muž, v jehož minulosti se skrývají tajemství, která mají sílu zabíjet.

Muž ve stínu / The Ghost Writer (2010)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.