Filmy
Dvojnásobná vražedkyně Lizzie Bordenová / Lizzie Borden Took an Ax (2014)

Dvojnásobná vražedkyně Lizzie Bordenová / Lizzie Borden Took an Ax (2014)
2018-02-09 18:32:19

Jazyk:
Krajina: USA
Doba trvania: 91 min
Rok: 2014
Režisér: Nick Gomez
Herci: Christina Ricci, Clea DuVall, Billy Campbell, Stephen McHattie, Gregg Henry, Shawn Doyle, Sara Botsford, Gary Levert, Andrea Runge, Jeremy Akerman, Andrew Gillies, John Maclaren, John Dunsworth, Hannah Emily Anderson, Andrew Bush, Kyle Mitchell, Brett Donahue

Horký letní den roku 1892 naruší v Massachusetts brutální dvojnásobná vražda manželů Bordenových, která otřese celým národem. Hlavní podezřelou se záhy stává Lizzie, učitelka z nedělní školy a dcera zavražděného Bordena.
Ve Fall River ve státě Massachusetts se jednoho horkého letního dne roku 1892 vrací Lizzie Bordenová domů – do domku, kde žije se svým otcem Andrewem, nevlastní matkou Abby a sestrou Emmou. Místo přivítání ji však čeká děsivý pohled na brutálně zavražděné rodiče ležící v tratolišti krve. Po pár prvních výsleších se podezření obrací právě proti nejmladší dceři Lizzie, která se záhy stává hlavní podezřelou. Její právník Andrew Jennings ji obhajuje s tím, že jen duševně nemocná žena by dokázala vzít do ruky sekeru a učinit něco tak strašného... Je to pravda? Nebo je snad Lizzie psychicky narušená?

Dvojnásobná vražedkyně Lizzie Bordenová / Lizzie Borden Took an Ax (2014)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.