Filmy
Kouzelné maliny / Raspberry Magic (2010)

Kouzelné maliny / Raspberry Magic (2010)
2018-02-10 20:48:39

Jazyk:
Krajina: USA
Doba trvania: 90 min
Rok: 2010
Režisér: Leena Pendharkar
Herci: Lily Javaherpour, Ravi Kapoor, Bella Thorne, Maulik Pancholy, James Morrison, Randall Batinkoff, Zach Mills, Alison Brie, David Alan Graf, James Z. Feng

Raspberry Magic vypráví klasický příběh o dospívání - 11letá Monica Shah si usmyslí, že když vyhraje školní vědeckou soutěž, vrátí se její otec, který odešel od rodiny, zpět domů. Monica si problémy svých rodičů klade za vinu a rozhodne se celou věc sama napravit poté, co její matka upadne do těžké deprese. Ve svém experimentu se pokouší pomocí dotykové terapie docílít toho, aby maliny rostly rychleji. Snaží se zjistit, zda růst a dospívání ovlivňuje více vrozená povaha nebo výchova - a zda je mezi tím vůbec rozdíl. Skrze své pokusy začíná zjišťovat, že najít odpověď na onu otázku je mnohem složitější, než se na první pohled zdálo.

Kouzelné maliny / Raspberry Magic (2010)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.