Filmy
Hořčice mi stoupá do nosu / La moutarde me monte au nez (1974)

Hořčice mi stoupá do nosu / La moutarde me monte au nez (1974)
2018-02-13 16:17:41

Jazyk:
Krajina: Francie
Doba trvania: 92 min
Rok: 1974
Režisér: Claude Zidi
Herci: Pierre Richard, Jane Birkin, Claude Piéplu, Jean Martin, Julien Guiomar, Henri Guybet, Vittorio Caprioli, Bruno Balp, Jean-Marie Proslier, Clément Harari, Danielle Minazzoli

Chtivé studentky, žádostivá snoubenka a svůdná hvězda, ale ve skutečnosti toho má Pierre Richard plné zuby.
Pierre je učitelem v provinčním francouzském městečku. Ve volném čase píše pro svého přítele-fotografa články do místních novin a pro svého otce připravuje projevy do jeho volební kampaně. Jeho snoubenka Daniela učí na téže škole tělocvik a neustále na něj dohlíží, protože Pierre je obklopen drzými a vyzývavými studentkami. Takto klidně a spokojeně by žil Pierre i nadále, kdyby nedošlo k výměně tří složek s různým obsahem. V jedné jsou písemky z matematiky, ve druhé otcův předvolební proslov a ve třetí pikantní fotografie filmové hvězdy, která v blízkosti jejich města právě natáčí svůj film. Pierre okamžitě sedne do svého malého autíčka a jede vše napravit. S nonšalancí sobě vlastní mění vše kolem sebe v naprostou katastrofu.

Hořčice mi stoupá do nosu / La moutarde me monte au nez (1974)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.