Filmy
Bullittův případ / Bullitt (1968)

Bullittův případ / Bullitt (1968)
2018-03-13 20:31:27

Jazyk:
Krajina: USA
Doba trvania: 114 min
Rok: 1968
Režisér: Peter Yates
Herci: Steve McQueen, Robert Vaughn, Jacqueline Bisset, Don Gordon, Robert Duvall, Simon Oakland, Norman Fell, Georg Stanford Brown, Carl Reindel, Felice Orlandi, Bill Hickman, Joanna Cassidy, Vic Tayback, Barbara Bosson, John Aprea, Robert Lipton, Ed Peck, Larry D. Mann, Stacy Harris, Frank Gerstle, Paul Genge, Marjorie Eaton

Na počátku všeho je mafián Johnny Ross, který zpronevěří mafiánské organizaci dva miliony dolarů a podaří se mu uprchnout do San Franciska, kde mu ctižádostivý politik Chalmers slíbil ochranu, pokud bude vypovídat proti organizaci. Jeho ochranou pověří kapitán Bennet poručíka Franka Bullita. Ten se po instruktáži u samotného Chalmerse odebere se svými muži Delgettim a Stantonem do hotelu, v němž se Ross ukrývá. Zanedlouho však vniknou do pokoje dva muži a Stantona i Rosse postřelí. Ross na následky svých zranění zemře, Bullit, kterému je celý případ podezřelý, jeho smrt zatají a pustí se do pátrání. Odmítne Chalmersovi cokoliv prozradit a ten proti policistovi i jeho nadřízenému rozpoutá ostré tažení. Bullit přesto s Bennetovou podporou pokračuje v pátrání.

Bullittův případ / Bullitt (1968)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.