Filmy
Po svatbě / Efter brylluppet (2006)

Po svatbě / Efter brylluppet (2006)
2018-03-13 20:38:15

Jazyk: ( titulky)
Krajina: Dánsko / Švédsko / Norsko / Velká Británie
Doba trvania: 120 min
Rok: 2006
Režisér: Susanne Bier
Herci: Mads Mikkelsen, Rolf Lassgård, Sidse Babett Knudsen, Henrik Larsen, Julie R. Ølgaard, Christian Tafdrup, Neel Rønholt, Stine Fischer Christensen, Ida Dwinger, Jonatan Spang, Rita Angela, Troels Munk, Mona Malm, Claus Flygare, Marie-Louise Coninck, Henning Jensen, Niels Anders Thorn

Film dánské režisérky Susanne Bier (Bratři) byl nominován na Oscara za nejlepší cizojazyčný film a patří k tomu nejlepšímu, co nám současná skandinávská kinematografie může nabídnout. Hrdinou filmu je charismatický a talentovaný dánský herec Mads Mikkelsen (Casino Royal) pracující v indickém sirotčinci, který zoufale potřebuje finanční prostředky. Ty se nabízejí z rodného Dánska, země, kterou nechal daleko za sebou. Životní situace, které ho tam čekají, změní obchodní cestu v dramatickou, bolestnou zkoušku pro všechny zúčastněné.

Po svatbě / Efter brylluppet (2006)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.