Filmy
Billy Bathgate (1991)

Billy Bathgate (1991)
2018-03-13 20:39:39

Jazyk:
Krajina: USA
Doba trvania: 106 min
Rok: 1991
Režisér: Robert Benton
Herci: Dustin Hoffman, Nicole Kidman, Loren Dean, Bruce Willis, Steven Hill, Steve Buscemi, Stanley Tucci, Mike Starr, Frances Conroy, Moira Kelly, Kevin Corrigan, Xander Berkeley, Barry McGovern, Barton Heyman, Todd Louiso, Katharine Houghton, Richard Bekins, Rick Washburn, Paul Herman, Danny Zorn, Robert F. Colesberry, Josh Philip Weinstein, Kenny Vance, John Costelloe

V polovině třicátých let minulého století, kdy se Amerikou přehnala velká hospodářská krize, každé dítě z východního Bronxu snilo o lepším životě. Patřil k nim i nebojácný Billy z Bathgate Avenue. Kluk z ulice se zostřenými instinkty je přesvědčen, že gang mafiána Dutche Schultzse se stane jeho jízdenkou do lepší budoucnosti. Ve snaze, aby si ho povšimli a přijali mezi sebe, Billy rychle zapadne mezi otrlé kriminálníky, mezi nimiž jsou i neblaze proslulí gangsteři Bo Weinberg a Otto Berman. Chlapec záhy pochopí, kudy vede cesta k úspěchu a pod Schultzsovým dohledem se stává jeho důvěrníkem. Jenže život mimo zákon je plný lží a podezírání a jak Dutschova moc slábne, Billy musí využít všeho, co se od něho naučil, aby si zachránil vlastní kůži.

Billy Bathgate (1991)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.