Filmy
Megan Leavey (2017)

Megan Leavey (2017)
2018-03-13 21:02:41

Jazyk:
Krajina: USA
Doba trvania: 116 min
Rok: 2017
Režisér: Gabriela Cowperthwaite
Herci: Kate Mara, Tom Felton, Bradley Whitford, Geraldine James, Common, Edie Falco, Will Patton, Ramon Rodriguez, Shannon Tarbet, Miguel Gomez, Jonathan Howard, George Webster, Corey Johnson, Sam Keeley, Catherine Dyer, Melina Matthews, Parker Sawyers, Mish Boyko, Marko Caka, Jimmy Shaw, Luke Neal, Damson Idris, Phil Dunster, Josh Ventura, William Miller, Rudy Dobrev, Alex Hafner, Julian Brittano

Film Megan Leavey je založen na skutečném příběhu mladé desátnice (Kate Mara), jejíž jedinečná disciplína a pouto s jejím válečným bojovým psem zachránily mnoho životů během jejich nasazení v Iráku. Když je po disciplinárním řízení přeřazena, aby uklízela v jednotce K9, Megan poznává poněkud agresivního psa Rexe, se kterým nakonec dostane příležitost trénovat. Během své služby Megan a Rex úspěšně dokončili více než 100 misí. Vše se změní, když jsou oba raněni při explozi jedné z výbušnin. Tento jediný moment ohrozí jejich osud.

Megan Leavey (2017)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.