Filmy
Čtyři děti a jeden otec V / Far til fire - tilbage til naturen (2011)

Čtyři děti a jeden otec V / Far til fire - tilbage til naturen (2011)
2018-04-13 21:35:48

Jazyk:
Krajina: Dánsko
Doba trvania: 90 min
Rok: 2011
Režisér: Claus Bjerre
Herci: Niels Olsen, Sidse Mickelborg, Kathrine Bremerskov Kaysen, Jakob Wilhjelm Poulsen, Kasper Kesje, Jacob Ulrik Lohmann, Anders Hove, Lars Junker Thiesgaard, Tammi Øst

Tátovy dovednosti v outdoorových aktivitách jsou podrobeny zkoušce, když rodina cestuje do Švédska na víkend na návštěvu tátova bratrance Anniky. Annika má přírodní park a strýc Anders se chopí příležitosti, aby na sebe navlékl svou starou skautskou košili a vzal si kompas. Lille Per, Mie, Ole a Søs jsou Annikou nadšení, ale brzy zjistí, že ne všechno je ideální. Gang vedený darebákem Rikartem zaneřáďuje přírodní park starými ledničkami a nebezpečným odpadem. Rodina se snaží obstarat důkazy, ale Rikart a jeho gang teď rodinu pronásledují, a proto musí uprchnout a najít útočiště v nebezpečných a divokých oblastech přírodního parku.

Čtyři děti a jeden otec V / Far til fire - tilbage til naturen (2011)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.