Filmy
Noc je ještě mladá / Take Me Home Tonight (2011)

Noc je ještě mladá / Take Me Home Tonight (2011)
2018-05-15 19:56:50

Jazyk:
Krajina: USA / Německo
Doba trvania: 94 min
Rok: 2011
Režisér: Michael Dowse
Herci: Topher Grace, Anna Faris, Teresa Palmer, Michelle Trachtenberg, Michael Biehn, Chris Pratt, Lucy Punch, Dan Fogler, Nathalie Kelley, Robert Hoffman, Seth Gabel, Michael Ian Black, Candace Kroslak, Angie Everhart, Meghan Stansfield, Demetri Martin, Bob Odenkirk, Jay Jablonski, Edwin Hodge, Ginnifer Goodwin, Richie Keen, Clement von Franckenstein, Deuandra T. Brown

Řada talentovaných herců vás pobaví v nostalgické komedii, která se odehrává jedné noci roku 1988. Když se v nákupním středisku, kde si zrovna Matt Franklin (Topher Grace) užívá své “perspektivní” zaměstnání, objevuje Tori (Teresa Palmer), jeho dávná láska ze střední školy, Matt se svým kámošem Barrym (Dan Fogler) osnují bláznivý plán, jak konečně získat dívku svých snů. Brzy bude jasné, jestli Matt dokáže svést nádhernou bohyni na divokém večírku a navíc přežije šílenou noc plnou svodů, destrukce a zhýralosti. Užijte si zábavnou komedii, vždyť noc je ještě mladá!

Noc je ještě mladá / Take Me Home Tonight (2011)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.