Filmy
Gulag (1985)

Gulag (1985)
2018-10-07 20:36:53

Jazyk:
Krajina: USA
Doba trvania: 130 min
Rok: 1985
Režisér: Roger Young
Herci: David Keith, Malcolm McDowell, David Suchet, Warren Clarke, John McEnery, Nancy Paul, Eugene Lipinski, Barrie Houghton, Nigel Bennett, John Benfield, Jiří Pravda, Bjørn Sundquist, Brian Pettifer, Shane Rimmer, Forbes Collins, Jannik Bonnevie, Stuart Milligan, Bogdan Kominowski, Bruce Boa, Rannov Nilsen, Ray Jewers, Seva Novgorodcev

Bývalá lehkoatletická hvězda Mickey Almon, který pro USA získal tři zlaté medaile, přijíždí v roli sportovního komentátora televize NBT do Moskvy. Na ulici je osloven mužem, který říká, že je vědec a potřebuje propašovat na Západ důležité materiály. Mickey souhlasí, velice brzy se ukáže, že je to past, do které ho vlákala KGB. Mickey je zatčen. Po sérii vyčerpávajících výslechů, které ho fyzicky i psychicky zlomí, je donucen k doznání před televizními kamerami a následně odsouzen k desetiletému trestu v pracovním táboře na Sibiři. Při jedné vězeňské zábavě ho inspiruje vystoupení spoluvězně, který nechává "zmizet" předměty v krabici s dvojitým dnem. Mickey začne plánovat útěk. Při vykládání zásob z vlaku, stihne se dvěma spoluvězni v jednom vagóně postavit falešnou stěnu, za kterou se ukryjí. Pro uprchlíky začíná vyčerpávající cesta za svobodou.

Gulag (1985)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.