Filmy
Nejlepší / Breaking the Limits (2017)

Nejlepší / Breaking the Limits (2017)
2018-10-10 20:35:18

Jazyk: ( titulky)
Krajina: Polsko
Doba trvania: 110 min
Rok: 2017
Režisér: Łukasz Palkowski
Herci: Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Artur Żmijewski, Magdalena Cielecka, Anna Próchniak, Adam Woronowicz, Mateusz Kościukiewicz, Tomasz Kot, Delfina Wilkońska, Małgorzata Klara, Jacek Król, Miroslaw Haniszewski, Tomasz Schimscheiner, Helena Sujecka, Kamila Kamińska, Szymon Piotr Warszawski, Paulina Kowalska

Hlavním hrdinou filmu je sportovec, který nadchnul celý svět, ale v domovském Polsku je dodnes prakticky neznámou osobou. Fascinující příběh plný úpadků, návratů a nezvyklé síly je inspirován životem Jerzyho Górského, muže, který dokončil tzv. „běh smrti“ a ustanovil světový rekord v triatlonových mistrovstvích světa a mj. také dobyl titul mistra světa ve vzdálenosti „Double Ironman“ v čase 24 hodin, 47 minut a 46 sekund. Tohoto rekordu by Jerzy nedosáhl, jestliže by se v jeho životě neobjevily dvě ženy. Jednu ztratil, druhá se stala motivací, aby zabojoval o svůj život.

Nejlepší / Breaking the Limits (2017)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.