Filmy
Doktor Martin: Záhada v Beskydech (2018)

Doktor Martin: Záhada v Beskydech (2018)
2019-01-07 20:12:53

Jazyk:
Krajina: Česko / Slovensko
Doba trvania: 90 min
Rok: 2018
Režisér: Petr Zahrádka
Herci: Miroslav Donutil, Robert Mikluš, Jitka Čvančarová, Elizaveta Maximová, Marek Geišberg, Jiří Bartoška, Jana Štěpánková, Marek Taclík, Tomáš Jeřábek, Norbert Lichý, Gabriela Marcinková, Miloš Vávra, Žofia Martišová, Hana Vaňková, Vasil Fridrich, Pavel Krátký, Zdeněk Dvořáček, Zdeněk Hrabal, Denny Ratajský, Viera Pavlíková, Petr Král, Štěpánka Pencová

Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila vyvrcholí úplně novým a tím největším případem jeho kariéry v celovečerním filmu v kinech. Svérázný doktor Martin bude řešit dosud nepoznané záhady osobního života i jednu detektivní otázku. Musí totiž zvládnout postarat se jeden den o malé dítě a současně s tím musí přijít na kloub záhadě, jejíž stopy vedou hluboko do historie až do doby první republiky. O dávném tajemství beskydských lesů dnes už ví jen málokdo a na povrch se dostane teprve nálezem podivuhodně malé kostry. To samo o sobě vnese do městečka v horách rozruch, ještě větší pozdvižení ale vyvolá představa, že do řešení se vrhnul strážmistr Topinka a doktor Martin, který si připravil nejedno překvapení.

Doktor Martin: Záhada v Beskydech (2018)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.