Filmy
John Stratton: V první linii / Stratton (2017)

John Stratton: V první linii / Stratton (2017)
2019-02-05 21:39:22

Jazyk:
Krajina: Velká Británie
Doba trvania: 94 min
Rok: 2017
Režisér: Simon West
Herci: Dominic Cooper, Connie Nielsen, Gemma Chan, Tom Felton, Tyler Hoechlin, Thomas Kretschmann, Derek Jacobi, Austin Stowell, Lee Nicholas Harris, Olegar Fedoro, Rinat Khismatouline, Jig'al Na'or, Richard Banks, Anthony Milton, David Terry

John Stratton pracuje pro britskou verzi SEALs, která vlastně byla předlohou pro založení amerických jendotek SEALs. Jednotky Special Boat Service operují v zahraničí a většinou samozřejmě v utajení. Tentokrát má John na starosti misi v Íránu, během které měly být zabaveny chemické zbraně. Když ale Stratton a jeho parťák Marty dorazili na místo, všichni zaměstnanci zařízení byli mrtví a na Strattona s Martym tam čekala nalíčená past, kterou Marty nepřežil a Stratton vyvázl jen díky svému rychlému uvažování a štěstí. Je jasné, že tuto misi někdo vyzradil. Na záběrech z vrtulníku, který Strattona zachránil, je muž, který podle Strattona celý útok vedl. Strattonova nadřízená Sumnerová muže poznala, prý jde o agenta jménem Gregory Barovsky, který měl před mnoha lety zemřít. MI6 z něj tehdy udělala dvojitého agenta a Rusové ho měli zabít, ale evidentně nezabili.

John Stratton: V první linii / Stratton (2017)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.