Filmy

Musíš sa prihlásiť!

Woman Walks Ahead (2017)

Woman Walks Ahead (2017)
2019-03-26 21:49:43

Jazyk:
Krajina: USA
Doba trvania: 101 min
Rok: 2017
Režisér: Susanna White
Herci: Jessica Chastain, Sam Rockwell, Ciarán Hinds, Bill Camp, Andrea Good, Michael Greyeyes, Louisa Krause, Boots Southerland, Chaske Spencer, Luce Rains, Rod Rondeaux, David Midthunder, Lyle DeRose, Michael Nouri, Jacob Browne

Snímek, inspirovaný skutečnými událostmi, vypráví příběh Catherine Weldonové, ovdovělé malířky z New Yorku, která se v osmdesátých letech devatenáctého století sama vydá do Severní Dakoty namalovat portrét náčelníka Sedícího býka (Michael Greyeyes). Po příjezdu do Stojící skály se setká s otevřeným nepřátelstvím důstojníka americké armády (Sam Rockwell), který rozmístil vojáky kolem lakotské rezervace, aby podkopal nárok Indiánů na půdu. Zatímco se Catherine se Sedícím býkem sblíží, jejich přátelství – i jeho život – jsou ohroženy vládními silami. Malířka musí povstat a bojovat za to, co je pro ni nejdůležitější.

Woman Walks Ahead (2017)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.