Filmy
Turbotarantule: Láva poraženým / Lavalantula (2015)

Turbotarantule: Láva poraženým / Lavalantula (2015)
2017-02-25 19:45:29

Jazyk:
Krajina: USA
Doba trvania: 83 min
Rok: 2015
Režisér: Mike Mendez
Herci: Nia Peeples, Ralph Garman, Patrick Renna, Steve Guttenberg, Carlos Bernard, Michael Winslow, Marion Ramsey, Leslie Easterbrook, Danny Woodburn, Ian Ziering, Leigh Whannell, Jon Mack, Ruben Pla, Alexandra Fritz, Diana Hopper, Time Winters, Zac Goodspeed

Ohně hoří, láva se valí. Gigantické sopečné tarantule chrlí žíravou lávu a ohnivým dechem spalují své oběti zaživa. Staré sopky, které staletí dřímaly v horách na pobřeží Kalifornie u Santa Moniky, se probudí a v mohutných erupcích vyvrhují na Los Angeles oheň, lávu a gigantické pavouky lavalantule, kteří doteď žili v roztaveném magmatu pod zemským povrchem. Po výbuchu sopek se dostali ven a chrlí smrt na Los Angeles a jeho obyvatele. Spálené město andělů se ocitlo na pokraji totální zkázy. Jediný, kdo se dokáže postavit z očí do očí létajícím žralokům a monstrózním rojům krvelačných lávových tarantulí, je zapomenutý herec a bývalý akční hrdina Colton West. Jeho sláva sice už dávno pohasla, ale má skvělou příležitost, aby ji vzkřísil a zachránil svět. Svým hrdinstvím tak může znovu získat nejen fanoušky, ale i přízeň své rodiny, ztracených přátel a staré lásky, kterou kdysi nehezky zavrhl a zranil.

Turbotarantule: Láva poraženým / Lavalantula (2015)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.