Filmy

Musíš sa prihlásiť!

Žádné děti / Sin hijos (2015)

Žádné děti / Sin hijos (2015)
2017-04-30 09:56:38

Jazyk:
Krajina: Argentina / Španělsko
Doba trvania: 90 min
Rok: 2015
Režisér: Ariel Winograd
Herci: Diego Peretti, Maribel Verdú, Guadalupe Manent, Martín Piroyansky, Pablo Rago

Rozvedený Gabriel zbožňuje svou devítiletou dceru. Když se pak zamiluje do nádherné Vicky, myslí si, že už si od života nemůže přát víc. Dokud ovšem nezjistí, že Vicky nesnáší děti. Dokáže Gabriel obě lásky "sladit" a být konečně šťastný?
Zábavný film se věnuje řešení rodinných vztahů. Gabriel je rozvedený muž, který pracuje v obchodě s hudebními nástroji a má devítiletou dceru. V mnoha ohledech se stal tátou na plný úvazek a o všechno ostatní ztratil zájem. Nevynechá jedinou příležitost, aby o své nádherné dceři nemluvil nebo se alespoň nepochlubil jejími fotkami. Hledání nové partnerky už víceméně vzdal. To všechno se ale od základů změní, když potká zcestovalou, okouzlující a překrásnou Vicky. Má to však jeden háček - Vicky nesnáší děti. Krátce nato Gabriel ohrozí svou roli milujícího otce tím, že se zoufale snaží před Vicky utajit existenci vlastního dítěte

Žádné děti / Sin hijos (2015)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.