Filmy
Shin Godzilla (2016)

Shin Godzilla (2016)
2017-05-02 22:19:17

Jazyk: ( titulky)
Krajina: Japonsko / USA
Doba trvania: 120 min
Rok: 2016
Režisér: Hideaki Anno, Šindži Higuči
Herci: Jutaka Takeno'uči, Hiroki Hasegawa, Satomi Išihara, Kengo Kóra, Ren Ósugi, Akira Emoto, Džun Kunimura, Kimiko Jo, Hairi Katagiri, Takumi Saitó, Kjúsaku Šimada, Miwako Ičikawa, Šin'ja Cukamoto, Arata Furuta, Pierre Taki, Takahiro Miura, Acuko Maeda, Suzuki Macuo, Džun Hašimoto, Mansai Nomura, Keisuke Koide, Tecu Watanabe, Ippei Ósako, Takahiro Ono, Sei Hiraizumi, Jóičiró Kóno, Jóta Kawase, Júsaku Mori, Tadaši Mizuno, Tóru Tezuka, Issei Takahaši, Kazuo Hara, Kandži Cuda, Majumi Ogawa, Šingo Curumi, Satoru Macuo, Iššin Inudó, Taró Suwa, Ken'iči Jadžima, Moro'oka Moro, Daisuke Kuroda, Akira Ogata, Takaši Kobajaši, Šóta Hanaoka, Makoto Awane, Ikudži Nakamura, Ren Mori, Tóru Nomaguči, Takaši Fudžiki, Hirota Ócuka, Akihito Jošiie, Šindži Macubajaši, Sento Takemori, Hikohiko Sugijama, Mičiko Iwahaši, Takeši Óbajaši, Jošiki Óneda, Akira Hamada, Kósei Kató, Jú Kamio, Seikó Senó, Šóhei Abe, Jošiki Saitó, Takahiro Kató, Čisako Hara, Úronta Jošida

V Tokijské zátoce je nalezen zcela opuštěný člun. Zatímco jej pobřežní hlídka prohledává, dojde k náhlé podvodní explozi, která způsobí rozsáhlý záchvat paniky. Zanedlouho na to se z moře vynoří podivné monstrum, které srovná se zemí část města a než proti němu stihne japonská armáda nějak zasáhnout, promění se a unikne zpátky do hlubin. Odborníci jsou bezradní a nemohou přijít na žádný způsob, jak si s tímto monstrem, které bylo pojmenováno Godzilla, poradit. Zatímco se vysoce postavení činitelé sáhodlouze radí ve snaze vymyslet způsob řešení náhle vzniklé krize, Godzilla se opětovně vynoří z moře, mnohem větší a nebezpečnější než předtím. Podaří se Japoncům přijít na to, jak zastavit toto záhadné a neuvěřitelně mocné monstrum dříve, než se do záležitosti vloží Američané a svrhnou na Tokio jadernou nálož?

Shin Godzilla (2016)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.