Filmy
Sto let odpuštění / Cien años de perdón (2016)

Sto let odpuštění / Cien años de perdón (2016)
2017-05-06 21:00:52

Jazyk:
Krajina: Španělsko / Argentina / Francie
Doba trvania: 96 min
Rok: 2016
Režisér: Daniel Calparsoro
Herci: Luis Tosar, Rodrigo De la Serna, Raúl Arévalo, José Coronado, Luciano Cáceres, Marian Álvarez, Vicente Ayala, Maria Molins, Alfredo Villa, Luís Callejo, Joaquín Climent

Šestice ozbrojenců přepadne banku ve Valencii. Gang má zdánlivě banální poslání – vybrat co nejvíce bezpečnostních schránek a uprchnout vykopaným tunelem, který propojuje budovu s opuštěnou stanicí metra. Jsou ale dny, kdy nic nevychází podle plánu. Neustávající přívalové deště dopadající na město zaplavily únikovou cestu. Bez záložního plánu, jak se dostat ven, začne narůstat nedůvěra, která vede k tvrdým střetům mezi oběma vůdci gangu. Venku stoupá napětí mezi bezpečnostními silami, které obklíčily bandity. Příkazy přicházející "shora" se zdají být protichůdné a nejen zásahová jednotka, ale ani vyjednavač tak docela nechápou, o co vlastně jde. Obě strany brzy začnou zjišťovat, že to, co se ukrývá v bezpečnostních schránkách banky, by mohlo být mnohem cennější než hrstka drahokamů a několika balíků bankovek. Rozjíždí se hra, v níž čestnost a důvěra nejdou vždy ruku v ruce s pravdou. Nic není takové, jak se zdá a nikdo přesně neví, kde je chybějící kousek skládačky, který by poskytl řešení.

Sto let odpuštění / Cien años de perdón (2016)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.