Filmy
The Age of Shadows (2016)

The Age of Shadows (2016)
2017-05-06 21:18:38

Jazyk: ( titulky)
Krajina: Jižní Korea
Doba trvania: 139 min
Rok: 2016
Režisér: Jee-woon Kim
Herci: Kang-ho Song, Yoo Gong, Ji-min Han, Tae-goo Eom, Seong-rok Sin, Sung-tae Heo, Šingo Curumi, Dong-yeong Kim, Joon Go, Yeong-joo Seo, Hwan Lee, Ja-hyeong Kwak, Yoo-hwa Choi, Moon-cheol Nam, In-kwon Baek, Do-won Jeong, Mi-nam Jeong, Jae-sang Yoo, Seok-tae Joo, Min-ho Kwak, Byeong-heon Lee, Hee-soon Park, Ha-seok Jo

Lee Jeongchul je korejský policejní důstojník pracující pro Japonce, který dostal za úkol odhalit skupinu bojovníků za svobodu Koreje – ta je totiž již více jak 15 let pod nadvládou Japonců. V rámci plnění úkolu se začne scházet s Kimem Woo-jinem, který vlastní fotografické studio, což je ovšem jen zástěrka pro Kimovo ilegální aktivity. Ale jak se jednou Lee sblíží s odbojem, jehož součástí jsou i jeho bývalí přátelé, začíná pochybovat o japonské vládě a věrnosti k ní. Nyní Lee stojí před velkou otázkou: má se stát lovcem, nebo lovnou zvěří?

The Age of Shadows (2016)

© TV zdarma 2015
Powered by DKSOFT.SK
Žiadny z uvedených video súborov, streamov a pod. sa nenachádza na tomto webe. Naše stránky iba odkazujú na stránky a servery tretích strán. Týmto spôsobom neporušujeme autorské práva a nenesieme žiadnu zodpovednosť za nelegálny obsah.